Karten met MIDES in Swalmen: UP-TO-DATE racepiloten


Bij UP-TO-DATE WebDesign houden we niet van duffe recepties en saaie events. Toen ingenieursbureau MIDES ons team uitnodigde voor een potje karten op het knappe circuit van Euro Indoor Kart in Swalmen klonk het dan ook volmondig: ja!

Door de bochten scheuren


Na een hartelijke verwelkoming en een sportieve briefing doken we het paddock in voor de kwalificaties. Opgepept door een cocktail van smeulend rubber, benzine en Red Bull, scheurden we vol goede moed door de bochten. Ons team van drie coureurs werd aangevuld met evenveel sympathieke dames uit netwerkende bedrijven.

Helaas kwalificeerden we ons met de gemiddelde rondetijd voor, jawel ... de laatste plaats. Tijdens de race in estafette-stijl zetten we af en toe wel een scherpe rondetijd neer, maar opboksen tegen de (duidelijk meer geoefende) concurrentie bleek bijzonder moeilijk. Maar dat heeft op geen enkel moment de pret kunnen drukken. Een welgemeende dankjewel aan de gastheer voor het sportieve evenement en de supergezellige avond.


Ontdek de nieuwe generatie Smart-Sites

Beter scoren online?

​​​​​​​Wij helpen u  graag verder.