[UP-TO-DATE SMART-BLOG]_$type=grid$cm=0$au=0$rm=0$sn=0$c=3$show=home

$type=ticker$meta=0$rm=0$snippet=0$columns=4$c=9$label=1$show=home

Karten met MIDES in Swalmen: UP-TO-DATE racepiloten


Bij UP-TO-DATE WebDesign houden we niet van duffe recepties en saaie events. Toen ingenieursbureau MIDES ons team uitnodigde voor een potje karten op het knappe circuit van Euro Indoor Kart in Swalmen klonk het dan ook volmondig: ja!

Door de bochten scheuren


Na een hartelijke verwelkoming en een sportieve briefing doken we het paddock in voor de kwalificaties. Opgepept door een cocktail van smeulend rubber, benzine en Red Bull, scheurden we vol goede moed door de bochten. Ons team van drie coureurs werd aangevuld met evenveel sympathieke dames uit netwerkende bedrijven.

Helaas kwalificeerden we ons met de gemiddelde rondetijd voor, jawel ... de laatste plaats. Tijdens de race in estafette-stijl zetten we af en toe wel een scherpe rondetijd neer, maar opboksen tegen de (duidelijk meer geoefende) concurrentie bleek bijzonder moeilijk. Maar dat heeft op geen enkel moment de pret kunnen drukken. Een welgemeende dankjewel aan de gastheer voor het sportieve evenement en de supergezellige avond.


[IN DE KIJKER]_$type=sticky$c=4$h=318$meta=0$hide=home

$show=post

[WAAROM UP-TO-DATE WebDesign]_$type=carousel$count=7$hide=home

Naam

blog,157,bouw,28,campagnes,5,diensten,28,faq,21,financieel,12,google,14,home,12,horeca,11,in de kijker,7,krant,1,nieuws,1,nieuwsbrief,39,portfolio,115,referentie,10,retail,18,seminar,7,up-to-date,10,Waarom UP-TO-DATE WebDesign,9,wellness,9,zelfstandig,32,
ltr
item
UP-TO-DATE WebDesign: Karten met MIDES in Swalmen: UP-TO-DATE racepiloten
Karten met MIDES in Swalmen: UP-TO-DATE racepiloten
https://1.bp.blogspot.com/-uZqWvOEZ8XM/XiWChoOtYiI/AAAAAAAALng/0sBzpHp0ceMKkgZx3Hf4q_NHabBYKP6DACLcBGAsYHQ/s640/karten-mides-up-to-date-webdesign.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-uZqWvOEZ8XM/XiWChoOtYiI/AAAAAAAALng/0sBzpHp0ceMKkgZx3Hf4q_NHabBYKP6DACLcBGAsYHQ/s72-c/karten-mides-up-to-date-webdesign.jpg
UP-TO-DATE WebDesign
https://www.uptodatewebdesign.com/2019/10/karten-met-mides-in-swalmen-up-to-date.html
https://www.uptodatewebdesign.com/
https://www.uptodatewebdesign.com/
https://www.uptodatewebdesign.com/2019/10/karten-met-mides-in-swalmen-up-to-date.html
true
104532420053978161
UTF-8
Alle berichten Geen zoekresultataen ONTDEK MEER Ontdek meer Beantwoorden Cancel antwoord Delete door Home PAGINA's UPDATES Ontdek meer VOOR U AANGERADEN RUBRIEK ARCHIEF ZOEKEN ALLE UPDATES Geen zoekresultaten gevonden Terug Home Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zon Maa Din Woe Don Vrij Zat Januari Februari Maart April Mei Juni Juli Augustus September Oktober November December Jan Feb Maa Apr Mei Jun Jul Aug Sep Okt Nov Dec zojuist 1 minuut geleden $$1$$ minutes ago 1 uur geleden $$1$$ hours ago Gisteren $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago meer dan 5 weken geleden Volgers Volg THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy