Karten met MIDES in Swalmen: UP-TO-DATE racepiloten


Bij UP-TO-DATE WebDesign houden we niet van duffe recepties en saaie events. Toen ingenieursbureau MIDES ons team uitnodigde voor een potje karten op het knappe circuit van Euro Indoor Kart in Swalmen klonk het dan ook volmondig: ja!

Door de bochten scheuren


Na een hartelijke verwelkoming en een sportieve briefing doken we het paddock in voor de kwalificaties. Opgepept door een cocktail van smeulend rubber, benzine en Red Bull, scheurden we vol goede moed door de bochten. Ons team van drie coureurs werd aangevuld met evenveel sympathieke dames uit netwerkende bedrijven.

Helaas kwalificeerden we ons met de gemiddelde rondetijd voor, jawel ... de laatste plaats. Tijdens de race in estafette-stijl zetten we af en toe wel een scherpe rondetijd neer, maar opboksen tegen de (duidelijk meer geoefende) concurrentie bleek bijzonder moeilijk. Maar dat heeft op geen enkel moment de pret kunnen drukken. Een welgemeende dankjewel aan de gastheer voor het sportieve evenement en de supergezellige avond.


Aanbevolen voor jou

Start gericht online te communiceren met je (nieuwe) klanten

Wacht niet enkel tot je gevonden wordt maar communiceer online rechtstreeks met je doelgroepen op je site, blog, social media en per mail.

Maak een afspraak

Referentieblogs

BEKIJK ALLES   >>

In de kijker

Updates

Inschrijven Nieuwsbrief

Zo word je altijd als eerste op de hoogte gebracht van ons laatste nieuws, updates, jobs, tips & promoties. Stay UP-TO-DATE!

Wat anderen over ons zeggen

NIEUW: UP-TO-DATE MY BUSINESS

Makkelijker, sneller & veiliger kan niet meer!

Ontdek onze nieuwe app waarmee je altijd & overal je (nieuwe) klanten kan bereiken met 1 klik. Tegelijk op je blog, site, social media & per mail.

Ontdek Meer

Referentieblogs

BEKIJK ALLES   >>

In de kijker

Updates

Inschrijven Nieuwsbrief

Zo word je altijd als eerste op de hoogte gebracht van ons laatste nieuws, updates, jobs, tips & promoties. Stay UP-TO-DATE!

WEBSITE LATEN MAKEN?​​​​​​​​​​​​​​

Kies voor een Smart-Site, 100% in Google

Een Smart-Site maakt het gemakkelijk om automatisch up-to-date te blijven met je klanten en overal aanwezig te zijn.

Maak een afspraak